Hakkımızda

Eşyalarınız Emanetimizdir

Güvercin Nakliyat, 15 yıldır İstanbul'un nacizhane ilçelerinden biri olan Kadıköy'de hizmet vermektedir. Uzman kadromuz ile en hızlı ve kusursuz taşımacılık hizmeti vermekteyiz. En hızlı demonte ve monte işlemlerini mobilya ve elektrik uzmanı personellerimiz yapmaktadır. Garantili olarak taşımacılık yaptığımız için kurumsallık açısından uygun yapıya sahibiz. Genel olarak İstanbul içi Kadıköy Nakliyat ve Bostancı Nakliyat üzerine çalışmaktayız lakin bu sadece iki semte hizmet verdiğimiz anlamında değil İstanbul'un bütün illerine hizmet vermekteyiz. Referanslarımızdan büyük çoğunluğundan aldığımız pozitif değerlendirmeler için teşekkür eder. Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Nakliyat ya da diğer adıyla taşımacılık temel ilke olarak güven üzerine kurulu bir sektördür. Çünkü yaşam mekanımız olan evlerimiz ya da uzun saatlerimizi geçirdiğimiz işyerlerimiz için rahat ve konfor aracı olan eşyalarımızı nakliyat şirketine vermek, bir nevi emanet etmek demektir. Yıllardır bunun farkında bir ekip olarak çalışan Güvercin Nakliyat, son teknolojilerden de faydalanarak eşyalarınızı güven içerisinde dilediğiniz mesafelerde taşımaktadır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen tecrübeli ve alanında uzman çalışanlarımız en ağır koltuk, çekyat, masa, dolaptan en hassas kırılabilir eşyalarınıza kadar nakliyata ihtiyaç duyduğunuz her anda en titiz şekilde hizmetinizdedir. Uzun zamandır nakliye sektöründe faaliyetleriyle örnek olarak gösterilen firmamız, eşyalarınızın taşımacılığını gözünüz arkada kalmayacak şekilde yaparak bu ününü korumaya devam edecektir.